Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.com.tr Bize Yazın!

OKULUMUZ

Nasıl Bir Akademik Program?

Nasıl Bir Akademik Program?


Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı her okul gibi Pakkan Okulları da ulusal MEB müfredatını esas almıştır. Yine her okul kendi tarzına uygun bir sistemle ve sırayla bu dersleri verir, yöntem ve materyaliyle zenginlik kazandırır. Pakkan Okulları’nda günlük 8 saatlik bir akışta öğrencinin alması gereken derslere ek olarak İngilizce ağırlıklı olmak üzere Almanca dersleri de yabancı dil olarak verilecektir.

Bunun dışında sanat, spor, bilgi işlem, zeka ve beceri oyunları tüm çeşitliliği ile ders programımıza dahil edilir. 7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz için ayrıca hafta içi iki gün sınav hazırlık programı uygulanır. Cumartesi 9.00-13.00 arası test uygulama ve eksik tamamlama çalışmaları yapılır. Haftalık ve aylık denemeler grafiklendirilerek takip edilir.

Öğrenci okul dışı bir çalışma içine girmek zorunda kalmaz. Amacımız iki farklı yabancı dili de çok iyi kullanan, mutlu, özgüvenli, öğrenmeye karşı olumlu tutum geliştirmiş, gayretli, aynı zamanda istediği liseye girme konusunda yetkin bir kurumda olmalarını sağlamaktır.