Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.k12.tr Bize Yazın!

OKULUMUZ

Nasıl Bir Akademik Program?


Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı her okul gibi Pakkan Okulları olarak biz de ulusal MEB müfredatını esas alıyoruz. Yine her okul gibi kendi tarzımıza uygun bir sistemle ve sırayla tüm derslerimizi verip, anlama temelli bir yaklaşım ve uygun materyaliyle derslerimize zenginlik kazandırıyoruz. Günü verimli bir biçimde kullanıp öğrencilerimizin alması gereken derslerine ek olarak #PakkanEnglishAlive programıyla İngilizce ve Almanca öğretiyoruz. Öğrencilerimizi bireysel akademik programlarla destekliyoruz.

Bunun dışında sanat, spor, bilgi işlem, zeka ve beceri oyunlarını tüm çeşitliliğiyle ders programlarımıza dahil ediyoruz. 7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz için ayrıca hafta içi iki gün sınav hazırlık programı uygulamaktayız. Cumartesi 9.00-13.00 arası test uygulama ve eksik tamamlama çalışmaları yapıyoruz. Haftalık ve aylık denemelerimizi grafiklendirilerek takip ediyoruz.

Öğrenci okul dışı bir çalışma içine girmek zorunda kalmaz okulumuzda. Amacımız iki farklı yabancı dili de çok iyi kullanan, mutlu, özgüvenli, öğrenmeye karşı olumlu tutum geliştirmiş, gayretli, aynı zamanda istediği liseye girme konusunda desteklenen ve önleri açılan öğrenciler yetiştirebilmek.