Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.k12.tr Bize Yazın!

Kurucumuzdan

ÇOCUKLARIMIZ BÜYÜYOR

Sevgili Velilerim, 

Mart bir soğuk bir sıcak sonra tekrar soğuk, yağmur hatta kar derken geride kaldı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Down Sendromu Farkındalık Günü, Çanakkale Zaferi, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve daha pek çok etkinlik bu aya sığdı.

Çocuklarımızın büyüdüğünü ben en çok bu aylarda fark ederim her yıl. Etkinlikler sırasında aldıkları görevler, arkadaşlarına verdikleri destekler, kapsayıcı davranışları hepsi bu ay gözler önüne seriliverir. Biriktirdiklerimizi yaşamda görmeye başlarız, hem biz hem de onlar.

Bu yıl da aynen böyle oldu işte. Evlatlarım gözümün önünde yine birden büyüdü.

LGS heyecanı da büyüyor tabii bir yandan çocuklarımız gibi. Hedefler reelleşiyor, tempolar artıyor. Bize de daha çok rehberlik düşüyor tabii.

Bu zamandan sonra #PakkanLive ları sıklaştırıyoruz. Tüm Türkiye'ye elimizden geldiğince rehberlik etmeye devam edeceğiz Pakkan LGS Komisyonu olarak.

Bahar demek okulumuzun tadına doyulamayacak güzel günler demek malum. Hafta sonları pek çok aile ziyaretimize geliyor. Çok mutlu oluyoruz. Artık okulumuzu duymayan kalmadı sanırım. Şimdi bir de gelin, görün diyoruz.

Nisan ayında sağlık, huzur ve gülümsememiz bol olsun.

Sevgilerimle...

YASEMİN PAKKAN

MART 2022