Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.k12.tr Bize Yazın!

Kurucumuzdan

Kurucudan

GÜLE GÜLE 2022

Sevgili Velilerim,

Bir yılı daha geride bırakmanın garipliği ve yeni bir yıla yelken açmanın heyecanı içimdeki... 

Bilirsiniz, hep büyümekten korktuk okulumuzda. Az şube, az öğrenci, her öğrenciye çok çok ilgi bize yeter dedik. Ancak o kadar güzel itibar görüyoruz ki sizden ve sizin gibi ailelerden, her "Kontenjanımız kalmadı." deyişimizde içimiz burkuluyor. Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmelere rağmen sağlam adımlarla ilerleyen okulumuzun temeli işte bu ilgiye ve inancınıza dayanıyor. 

Bu sayımızda bol bol İngilizce edinimi için neler yaptığımızı göreceksiniz. Malum bu yılı sanat, spor ve yabancı dil yılı ilan etmiştim kendimce. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki hedefime ulaştım. Tüm bu branşlarda, henüz daha dönem tamamlanmamış olsa da inanılmaz sonuçlar görüyoruz. Gerçekten gurur duyuyorum yöneticilerim ve öğretmen meslektaşlarımla...

Ortaokulumuz ocak ayındaki Türkiye geneline açtığımız, çevrim içi değerlendirme sınavına kitlendi. Sınava katılan her çocuğumuz alanın en özgün sorularını görecek ve sınav sonunda sunduğumuz geniş çaplı karnemizle tam anlamıyla mevcut durumunu değerlendirebilecek. Çocuklarımız sakın kaçırmasın derim.

2023 hepimize sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. 

Sevgilerimle...