Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.k12.tr Bize Yazın!

KURUMSAL

Tarihçemiz

 

Kurucu öğretmenimiz Yasemin Pakkan tarafından 2002’de kurulan Pakkan Eğitim Kurumları, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında açılan Pakkan Okulları ile taçlandı. Açıldığı günden bugüne geçen süreçte binlerce öğrenci ve ailesi için sadece bir okul değil aynı zamanda bir yol arkadaşı da olan kurumumuzda yaptığımız işe, iş birliğine ve öğrencimize "önem vermek" hep en öndeki ilkemiz oldu.

Tek işi eğitim ve öğretmenlik olan kurucumuz tarafından özenle oluşturulan akademik ve idari ekibe her yıl alanında uzman yeni isimler katılıyor. Nitelikli ekip ve yüzü dünyaya dönük eğitim anlayışı nedeniyle Pakkan Okullarının üç yıllık tarihi tabii ki önemli başarılarla örülü. Özellikle lise giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin başarıları tarihimize altın harflerle yazıldı. Yine bu kısa zamanda yabancı dil öğretiminde kendine ait bir model geliştiren (#PakkanEnglishAlive) ve öğrencilerine sunan okulumuz pek çok ulusal ve uluslararası başarılara imza attı.

Pakkan Okulları spor ve sanat alınında da sık sık adından söz ettiriyor. Desteklediği öğrencilerinin başarılarıyla yerel ve ulusal alanlardaki yarışmalarda pek çok ödüle sahip olan okulumuz bu alanda yeni hedeflere doğru heyecanla yol alıyor.